پالس پویا

در اینجا، مباحث آموزشی و پروژه های مربوط به برق، الکترونیک، کامپیوتر، تجهیزات شبکه، سخت افزارها، نرم افزارها، طراحی، طراحی های دیجیتال و... را با هم بررسی خواهیم نمود.

درباره ما


به نام خدا

معرفی پالس پویا:

ما به یادگیری و همچنین به اشتراک گذاشتن آموخته‌هایمان علاقه زیادی داریم و در همین راستا سعی بر آن داریم تا همواره مطالب جدیدتری را آموخته و در اختیار دوستاران آن قرار دهیم بیشتر مطالبی که ماسعی در معرفی آنها داریم مستقیما با افزایش کیفیت زندگی در ارتباط هستند. به همین دلیل هم کتاب گوناگونی مطالعه میکنیم و مطالب علمی و آموزشی مختلفی را دمبال میکنیم و این کار را در زمینه های مختلفی مثل برنامه نویسی، شبکه، سخت افزار، الکترونیک، مخابرات، زبان های خارجی، طراحی دیجیتال و داستان نویسی، روان شناسی و... ادامه میدهیم.

معرفی مدیریت پالس پویا:

هنرستان را با رشته الکترونیک به پایان رساندم. و در دانشگاه هم در همین رشته ادامه تحصیل دادم و بعد به مخابرات گرایش سوئیچ علاقه پیدا کردم و با مدرک کارشناسی مخابرات فارغ التحصیل شدم.

فعالیت هایی در شرکت مخابرات داشتم و به عنوان طراح مدارات الکترونیک کار کردم. هم اکنون در بخش مدیریت و پشتیبانی شبکه و فناوری اطلاعات  مشغولم که شامل 40 فروشگاه بزرگ زنجیره ای در مشهد و تهران هست.

و در زمینه هایی نظیر موارد زیر به صورت تخصصی کار کردم :


✔ نگهداری سیستم ها و سرورها از طریق ایجاد شبکه های ساختار یافته و ایجاد سرویس های دامین سرور

✔ طراحی شبکه های کوچک و بزرگ کامپیوتری و ارتباط شعبات مختلف فروشگاه ها یا ادارات

✔ طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی و استفاده از میکروکامپیوترها به همراه سنسور های مختلف

✔ سیستم های مخابراتی و راه اندازی تلفن های سنترال PABX و ارتباط Sip

✔ سیستم های امنیتی و مدیریت ساختمان BMS

✔ سیستم ها و کلاینت های فروش فروشگاهی و تجهیزات الکترونیکی فروشگاهی

✔ برنامه نویسی c#,ASP.net,MVC,PHP و...


تلاش بنده به صورت کلی‌ در مسیری هست تا با آموختن بیشتر و بکارگیری آن آموخته‌ها بتوانم بهتر زندگی کنم و اگر توانستم به دیگران هم کمک کنم که زندگی بهتری داشته باشند.

امیدوارم در این مسیر همراهِ من باشید.